Cloudflare ارائه دهنده سرویس های اینترنتی توانست 150 میلیون دلار سرمایه جذب کند

Cloudflare توانسته است 150 میلیون دلار سرمایه جذب کند

Cloudflare، یک استارتاپ بر پایه ی اینترنت مدرن است که ارائه دهنده ی خدمات اینترنتی و سرویس های امنیتی در اینترنت می باشد. این استارتاپ اخیرا موفق شده است در آخرین دوره ی سرمایه گذاری موفق به جذب 150 میلیون دلار سرمایه شده است.در حال حاضر، استارتاپ کلودفلر نمی تواند برای عرضه ی اولیه ی خود برنامه ریزی کند. این استارتاپ در گزارش خود اعلام کرده بود که قصد دارد سهام خود را بصورت عمومی عرضه کند، اما به توجه به کم بودن سرمایه مجبور است عرضه سهام خود را با کمی تاخیر شروع کند. این شرکت اعلام کرده است که سرمایه ی جذب شده را برای رشد بین المللی کسب و کار خود، استخدام و توسعه ی محصولات جدید استفاده خواهد کرد.

Cloudflare یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده ی شبکه تحویل محتوا (CDN) می باشد که به وب سایت ها و اپلیکیشن های مشتریان از قبیل OKCupid ، Discord و PF Chang کمک می کند تا سریعتر بارگذاری شوند و همچنین مشتریان خود را در مقابل هکرها و دیگر خطرها محافظت می کند. این استارتاپ در سال های اخیر، فعالیت های خود را به ارائه ی خدمات حریم خصوصی و دیگر کسب و کار مرتبط با امنیت سایبری محافظت در برابر حملات سایبری گسترش داده است. مالی استارتاپ Cloudflare در سال 2016 به میزان 3.2 میلیارد دلار ارزش گذاری شد، هرچند که پس از آن اطلاعات جدیدتری از ارزش خود ارائه نداده است. کلودفلر تا کنون موفق شده است بیش از 330 میلیون دلار سرمایه را از سرمایه گذارانی از جمله کوالکام، بایدو، مایکروسافت و کپیتال جی (گوگل کپیتال گذشته) سرمایه جذب کند.

استارتاپ کلودفلر اعلام کرده است که ماریا ایتل، رئیس کمیته بنیاد نایک و استان مرسمن، مدیر اجرایی و سرمایه گذار باتجربه به هیئت مدیره این شرکت پیوسته اند. در سال جاری میلادی احتمالا عرضه اولیه سهام IPO بسیاری از سرمایه گذاران بزرگی از جمله اوبر، لیفت و اسلک برای عرضه عمومی شاهد خواهیم بود. با این حال به نظر می رسد کلودفلر هنوز نمی تواند برای عرضه ی عمومی سهام خود اقدام کند.

در نهایت، این هفته بزرگی برای دیگر استارتاپ های بزرگ دیگری که در پشت صحنه فعالیت می کنند و اینترنت را اداره می کنند می باشد.Nginx صاحب یک وب سرور با منبع بسیار بسیار پایین فعالیت می کند که توانسته است در هفته ی جاری 670 میلیون دلار سرمایه جذب کند.

منبع businessinsider

نمایندگی

,

پست های مرتبط

No results found

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست