Stack Overflow مورد حمله هکرها قرار گرفت

Stack Overflow هک شد

وب سایت استک اور فلو(Stack Overflow) پس از بررسی های انجام شده سرانجام حمله ی هکرها را تایید. بر اساس ادعای این وب سایت، اطلاعات کاربران تحت تاثیر این حمله ی اخیر قرار نگرفته است.

مری فرگوسن، معاون مدیر عامل وب سایت Stack Overflow به خبرنگاران گفت: ما حفره ی امنیتی مربوط به هفته ی گذشته Stack Overflow را تایید میکنیم. ما با بررسی هایی که انجام دادیم، به نظر می رسد این حمله ی امنیتی در ۱۱ ماه مه یک سطح دسترسی ایجاد کرده است.

فرگوسن گفت: در طول هفته ی گذشته، تیم امنیتی با بررسی هایی که انجام داده است، توانستیم سطح دسترسی این حمله ی امنیتی را شناسایی کنیم. وی در ادامه گزارش خود گفت: در این بررسی ها هیچ یک از اطلاعات کاربران تحت تاثیر این حمله قرار نگرفته است. این شرکت تاکید کرد که تحقیقات در مورد این حمله ی امنیتی اخیر هنوز در جریان می باشد. در حال حاضر Stack Overflow اطلاعات زیادی در مورد حفره ی امنیتی این وب سایت و علت به وجود آمدن آن ارائه نکرده است. با این سوالات بسیاری در مورد این حمله ی اخیر مطرح شده است اما بی پاسخ مانده آند.

وب سایت Stack Overflow در سال ۲۰۰۸ شروع به کار کردو تا به امروز ۵۰ میلیون کاربر فعال ماهانه برای به اشتراک گذاری کد ها و دانش برنامه نویسی خود در پروژه ها، استفاده می کنند. بر اساس رتبه بندی وب سایت الکسا، وب سایت Stack Overflow در میان ۵۰ وب سایت برتر جهان قرار گرفته است. این شرکت توسط اندرین هورویتز و بزوس اکسیدیشن حمایت می شود. بر همین اساس، این وب سایت توانست ۴۰ میلیون دلار سرمایه جذب کند و در سال ۲۰۱۵ کسب کند.

منبع techcrunch

نمایندگی

, ,

پست های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست