ارز رمزنگاری شده اتریوم به ۱۰۰۰ دلار رسید

این روزها بازار پول های رمز نگاری شده بسیار گرم است ، معروف ترین پول رمز نگاری شده بیت کوین است که چندی بیش به قیمت ۱۵۰۰۰ دلار نیز رسیده بود . اما پول های رمزنگاری شده دیگری نیز هستند که پیشرفت چشم گیری داشته اند .در حال حاضر اتریوم به عنوان سومین پول رمزنگاری شده است که چندی پیش در رتبه دوم پول های رمزنگاری شده بود از دست داد و به رتبه ی سوم رسید ،قیمت اتریوم برای اولین بار از مرز ۱۰۰۰ دلار عبور کرد . با توجه به گزارشی که بدست آمده است ، در حال حاضر قیمت هر تریوم به ۱,۰۱۶ دلار رسیده است که ارزش این پول در بازار به بیش از ۹۸.۳ میلیارد دلار رسیده است .

اتریوم به عنوان برادر کوچکتر بیت کوین لقب گرفته بود ، در واقع اتریوم تفاوت بسیار زیادی با بیت کوین دارد . درحالی که بیت کوین یک پلتفرمی است که می توان با آن پرداخت ارز را انجام داد ولی اتریوم یک پلتفرمی است که برای پرداخت توسعه اپلیکیشن های موجود است . همین موضوع که اتریوم اپلیکیشن ها را پشتیبانی می کند آن را بسیار مهم و جذاب کرده است .در سال ۲۰۱۷ صدها پروژه وجود دارد که منابع مالی این پروژه ها به وسیله ی اتریوم تامین می شود .

مثل همیشه تقریبا غیر ممکن است دلایل افزایش ارزش اتریوم را بررسی کرد . در ۳۱ دسامبر سال گذشته شبکه آزمایشی Casper توسط تیم توسعه دهنده اتریوم راه اندازی شد ، این شبکه به عنوان یک شبکه به روزرسانی و توزیع شونده است . علاوه بر این در طول چند هفته گذشته میزان مصرف پول های رمز نگاری شده بیشتر شده است و دربازار پول های رمز نگاری شده صعود چشم گیری را تجربه کرده اند، البته این میزان مصرف در تمام شبکه به یک میزان نیست در برخی از شبکه های مصرفی پول های رمز نگاری شده مصرف مدیریت می شود .

اتریوم به تازگی به عنوان دومین ارز رمزنگاری شده از لحاظ ارزش در بازار و ارزش هر اتریوم در این رتبه بندی بعد از بیت کوین است . اما در روزهای اخیر ریپل (Ripple) با افزایش قیمتی که داشته است توانسته است ارز اتریوم را پشت سر بگذارد ، افزایش ارزش ارزرمزنگاری شده ریپل از ۰.۲۵ به ۳.۷۰ دلار رسیده است و ارزش کل ریپل در بازار ۱۴۴.۶ میلیارد دلار است . اما در حال حاضر بزرگترین ارز رمزنگاری شده در بازار بیت کوین است که با ارزشی تقریبا ۱۵,۰۲۷ دلار و با ارزش کلی ۲۵۲.۲ میلیارد دلار در بازار ارزش دارد . قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۷ درصد کاهش داشته است .

منبع شرکت نرم افزاری

نمایندگی

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست